14.september 2020

Vzhľadom na aktuálnu situáciu v Bratislave a nové opatrenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava sme sa rozhodli presunúť Festival na neskoršie obdobie.

Situácia súvisiaca s pandémiou COVID-19 sa zhoršuje nielen v Bratislave, očakávajú sa opatrenia aj voči ČR, odkiaľ sme sa tešili na  hudobníkov Ivu Bittovú a Frantu Černého. Ich neúčasť by výrazne negatívne ovplyvnila celý program.

Toto sú zmeny, na ktoré musíme reagovať. Preto sme sa rozhodli presunúť festival na neskoršie obdobie.

Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy, ktoré sme nevedeli ovplyvniť a vopred ďakujeme za pochopenie.

Z týchto dôvodov SA RUŠIA všetky rezervácie vstupeniek a registrácie na online prenosy!

S partnermi budeme riešiť možnosti presunu na november 2020 – február 2021, o podrobnostiach vás budeme včas informovať.

NOVÉ REZERVÁCIE vstupeniek a REGISTRÁCIE na online prenosy budú zverejnené VČAS a ZDARMA.

Veríme, že sa na festivale stretneme za priaznivejších okolností a v príjemnejšej atmosfére.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

“Regionálny úrad verejného zdravotníctva Bratislava hlavné mesto so sídlom v Bratislave z dôvodu pandémie ochorenia COVID-19

  • v Bratislave vo všetkých mestských častiach a v okresoch Malacky, Senec a Pezinok zakazuje usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, spoločenskej či akejkoľvek inej povahy v exteriéroch v jednom okamihu v počte nad 100 osôb alebo v interiéroch v jednom okamihu v počte nad 50 osôb,

Opatrenia boli uložené aj na základe odporúčaní Pandemickej komisie vlády Slovenskej republiky (ďalej „PKV“), ktorá zasadala dňa 11.09. 2020 a konštatovala zhoršenie epidemiologickej situácie v okresoch Malacky, Pezinok a Senec (oranžová farba celoštátneho semaforu pandémie ochorenia COVID-19) a v okresoch Bratislava I až Bratislava V (červená farba celoštátneho semaforu pandémie ochorenia COVID-19).”

Podrobné informácie o opatreniach platných od 14.9.2020 nájdete TU .