Festival hľadá dobrovoľníkov – Hľadáme posily

festival-hlada-dobrovolnikov-hladame-posily

Láka ťa práca na hudobnom festivale? Chceš si to vyskúšať na vlastnej koži? Teraz máš jedinečnú príležitosť zažiť prípravy a organizáciu najväčšieho world music festivalu na Slovensku.

Prihlás sa už teraz. Stačí  vyplniť jednoduchý dotazník TU

Už teraz sa na teba teší celý štáb festivalu 🙂

Aj tento rok sme sa na festivale rozhodli spolupracovať s dobrovoľníkmi. Po minuloročnej skúsenosti s 18 dobrovoľníkmi sme presvedčení, že vďaka nim festival získal nový rozmer. Svojím nadšením a pozitívnou energiou nás dokázali nakaziť aj v tých najkomplikovanejších situáciách. Boli naozaj nenahraditeľnou súčasťou nášho štábu – či už ako pomocníci na konferencii, asistenti zahraničných delegátov a hudobníkov, „vstupenkári“, asistenti sprievodného programu, pomocníci na stageoch a mnohí ďalší. Boli pre nás neoceniteľní nielen kvôli práci, ktorú na festivale vykonali, ale aj kvôli svojmu nadšenému prístupu.

Prečo by si sa mal/a stať dobrovoľníkom/ou? Tu je odpoveď od Katky, ktorá minulý rok robila hostesku zahraničnej kapele (okrem iného)

Na festivale sa mi veľmi páčilo. Využila som tu a potrénovala znalosť nemčiny. Stretla som tu kopec známych a poriadne som sa vytancovala. Spoznala som nových skvelých ľudí, či medzi dobrovoľníkmi alebo účinkujúcimi, s ktorými som doteraz v kontakte a mala som možnosť zažiť koncerty, na ktoré by som sa inak asi nedostala. Jednoducho celá atmosféra festivalu bola v duchu spolupatričnosti a lásky k umeniu, čo mi neskutočne dobilo baterky 🙂

Čo môžeš zažiť?

–          Najväčší festival world music na Slovensku

–          Nezabudnuteľné zážitky

–          Zaujímavých ľudí a hudobníkov z celého sveta

–          Skvelé hudobné vystúpenia

V ktorých oblastiach môžeš priložiť ruku k dielu?

–          Zahraniční hudobníci

–          Zahraniční delegáti

–          Sprievodný program (detský program, workshopy, diskusie a happeningy)

–          Vstupenky a šatne

–          Technické a materiálne zabezpečenie

–          Asistenti štábu