ANDRÁS BODROGI

andras-bodrogi

/for english scroll down please/

Pozývame Vás na skvelú prednášku experta na sociálne média Bodrogi Andras z Budapešti, s názvom Tipy a triky v digitálnej komunikácii a tvorbe obsahu.
Aké sú hlavné etapy na vybudovanie optimálnych spôsobov digitálnej distribúcie, vytvorenie webovej stránky, používanie sociálnych médií a obsahu s cieľom maximalizovať digitálne príjmy a budovať hudobnú kariéru? Táto podrobná inšpiratívna prezentácia ukáže niekoľko tipov a trikov, aj konkrétnych príkladov, ktoré vás naučia lepšie využiť možnosti nových médií.
Tento workshop je BEZPLATNÝ! Nutná registrácia na adrese:
http://worldmusicfestival.sk/konferencia/

We would like to invite you to a great lecture by Bodrogi Andras, a social media expert from Budapest, with a topic: Tips and Tricks in Digital, Communication and Content.
What are the main stages to built up optimal ways of digital distribution, to create a web-presence, to use social media and content in order to o maximize digital revenues and built a career with music? This comprehensive, inspiring presentation will show few tips and tricks, local cases, to understand these changes, how to react on those, how to improve.

The conference registration is necessary:

http://worldmusicfestival.sk/konferencia/

Leave a Reply