ADAM BEN EZRA

adam-ben-ezra

/for English scroll down please/

Adam Ben Ezra je hudobný aj internetový fenomén z Tel Avivu. Kontrabas nie je jediný hudobný nástroj, ktorý tento multiinštrumentalista, skladateľ a pedagóg ovláda, ale najviac ho preslávilo práve kontrabasové sólo v obývačke so psom. Skladbu Can´t Stop Running v tejto verzii videlo na YouTube viac ako trištvrte milióna ľudí po celom svete. Má na konte dva albumy a množstvo koncertov, na jeden z nich sa dal prehovoriť aj v septembri počas World Music Festivalu Bratislava.


Koncerty Adama Ben Ezru sú dnes vyhľadávanou atrakciou na jazzových aj multižánrových festivaloch po celej Európe a my veríme, že jeho vystúpenie na WMFB v sobotu večer 15. septembra v rámci galakoncertu v Ateliéri Babylon mu získa ďalších nových fanúšikov.
Early bird vstupenky sú stále k dispozícií:
https://tootoot.fm/en/events/5b4350bea9a3e10fa84a9ce1

 

Adam Ben Ezra is a musical and Internet phenomenon from Tel Aviv. The double bass is not the only musical instrument that this multi-instrumentalist, composer and pedagogue mastered, but it
is the instrument that made him famous thanks to his double bass solo in the living room (don’t forget the dog!). His version of the song Can’t Stop Running was seen by more than three- quarters of a million people around the world on YouTube. He made two albums and played a number of concerts, one of which will be held in September at the World Music Festival Bratislava

Concerts by Adam Ben Ezra are a popular attraction at jazz and multi-genre festivals throughout Europe, and we believe that his performance at the WMFB on Saturday, September 15 at the gala at Atelier Babylon will please his old and new fans alike.
https://tootoot.fm/en/events/5b4350bea9a3e10fa84a9ce1

Leave a Reply